יישור שיניים שקוף – פתרונות יישור למבוגרים

יישור שיניים שקוף – תודה שהגעת אלינו 🙂

מחייך פחות ממה שצריך?
חולם על שיניים לבנות וישרות בכל פעם שאתה מחייך?
רוצה לחייך חיוך של מיליון דולר?
שיניים ישרות מגבירות את הביטחון העצמי! (מסכימים פה אחד)

אתה עדיין כאן?

מרפאת שיניים (באשקלון) שלנו מיישרת שיניים לעשרות מטופלים בכל שנה, תוצאות מדהימות ואמיתיות, החל משלב תכנון "שיקום הפה" ועד לביצוע היישור בפועל.

יישור שיניים שקוף – מה זה אומר לך?

הטכנולוגיות בשנת 2018 מאפשרות לבעלי שיניים עקומות ליישור את שיניהם (כמעט) בהסתרה מלאה, מאחר ומטופלים שמעל גיל 25 אינם מרגישים בנוח לשאת גשר באון יומיומי הנראה לעיני הסובבים, אנו מרפאת שיניים שנותנת מענה בדיוק לבעלי שיניים עקומות בגיליאים הנ"ל, לסיכום יישור שיניים שקוף במרפאת השיניים שלנו היא בחירה חכמה! הוא לבדיקה וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות.

צוות מרפאת השיניים באשקלון והרופא שיניים, עובדים במרץ להוציא כל מטופל בצורה מושלמת (תמונות לפני אחרי מחכות לך במרפאה) כמו כן עומדים לרשותך עם פתרונות נוספים ליישור שיניים ופתרונות נוספים  למבוגרים:

יישור שיניים מהיר
יישור שיניים ללא גשר או עם גשר בשיניים
יישור שיניים בשבועיים

גולש יקר! הגעת עד לכאן?! 

זכית ב-5% הנחה נוספים ליישור שניים שקוף

יישור שיניים שקוף או יישור שינים למבוגרים

שיטה נפוצה ליישור שיניים למבוגרים היא יישור שיניים שקוף, בתהליך זה המטופל עובר יישור שיניים כמעט מבלי שישימו לב, וכך כל מבוגר שמרגיש לא בנוח לבצע יישור יוכל לעשות זאת. טיפול זה מתאים לבני נוער ולמבוגרים עד גיל 40.

יישור שיניים שקוף – מהו אורך הזמן?

אורך התהליך נע בין שישה חודשים ועד לעשרים וארבעה חודשים, זה תלוי במצב השיניים של הפציינט.

יישור שיניים שקוף – מה המחיר?

נושא חשוב מאוד, מאחר ותהליך הטיפול מתמשך על פני שנתיים, המחיר ליישור שיניים שקוף נעים בין 7500 ₪ ל19,500 ₪, גם כאן פער המחירים הוא גדול מאחר ומשך הטיפולים משתנים בין פה לפה.

גולש יקר! הגעת עד לכאן?! 

זכית ב-5% הנחה נוספים ליישור שניים שקוף

קרא עוד ←  מרפאת שיניים באשקלון > טיפולי שיניים באשקלון > השתלת שן באשקלון > עזרה ראשונה אשקלון > ציפויי שיניים זירקוניה אשקלון > רופא שיניים באשקלון